... operatív munkában. (Így például Soós Géza beutazó kanadai állampolgár és Szauter Imre kistormási lakos, figyelő dossziés személy ellenőrzésére.) A rokonlátogatásra hazaérkező külhoni tolnaiak között végzett szűrő és kutató munkában jó lehetőségek mutatkoztak, az erre épített feladatterveket sikeresen végre is hajtotta ,,Szabadkai".
További feladatai meghatározásak...
2019-07-09 00:44:32
Női kosárlabda NB I - Megvédte címét a Sopron
... sikeréig tartó párharc végeredménye: 3-0 a Sopron javára.

Egy héttel ezelőtt, a döntő első felvonásán a Sopron 63-53-ra nyert Szekszárdon, ezzel elvette az alapszakaszgyőztes tolnaiak pályaelőnyét. A vasárnapi folytatásban 70-55 lett a végeredmény, így Roberto Iniguez együttese a címvédés küszöbére került.
Tavaly hasonló helyzetben léptek pályára Szekszárdon a fe...
2018-05-03 22:16:22
Női kosárlabda NB I - Tizenegyedszer bajnok a Sopron
... első, múlt keddi mérkőzésén a Sopron 61-45-ös győzelmével elvette a Szekszárd pályaelőnyét, majd pénteki 66-62-es hazai sikerével már a címvédés küszöbére ért. Az első fináléjukat vívó tolnaiak azonban hétfőn drámai csatában, kétszeri hosszabbítás után szépítettek 77-73-mal. A két gárda 58 egymás elleni bajnoki meccse közül az volt mindössze a harmadik szekszárdi siker.
A neg...
2017-05-04 19:23:51
Labdarúgó NB I - Diósgyőri siker Pakson
...
A borsodi együttes ezzel az idén először nyert idegenben, míg a tolnaiak a szezonban első alkalommal kaptak ki hazai pályán.
OTP Bank Liga, 28. forduló:Paksi FC-Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)------------------------------- ---Paks, 500 néző, v: Bognár
gólszerző: Ugrai (14.)
sárga lap: Lenzsér (90.), illetve Novothny (54.)
Paks:
-----Molnár - Kulcsár, Zachán, ...
2017-04-22 20:14:27
Női kosárlabda NB I - Sopron-Szekszárd döntő lesz
...
Az elődöntő szerdai második mérkőzésén a címvédő Sopron a Győr, a Szekszárd pedig a Cegléd otthonában győzött, ezzel megnyerte a párharcot.
Az alapszakasz-győztes tolnaiak fennállásuk első fináléjára készülhetnek.
Eredmények:
---------
elődöntő, 2. mérkőzések:VBW CEKK Cegléd-Atomerőmű KSC Szekszárd 67-74 (21-25, 10-16, 20-16, 16-17)
A párharcot 2-0-ra...
2017-04-19 20:44:39
Női kosárlabda NB I - Könnyed győzelemmel kezdte a negyeddöntőt a címvédő Sopron
... alapszakaszgyőztes Szekszárd a negyeddöntőbe nyolcadikként bejutott Vasassal került szembe a csalódott csapatok meccsén, ugyanis mindkét gárda már a negyeddöntőben búcsúzott a kupahétvégén. A tolnaiak ezzel együtt hozták a papírformát, a nagyszünetben már 52-19-re elhúztak, és végül 65 (!) ponttal nyertek.
Eredmények:
negyeddöntő, 1. mérkőzések:
--------------------...
2017-04-06 20:23:45
Labdarúgó NB I - Nem esett gól a Videoton paksi vendégjátékán
...
A tolnaiak ezzel továbbra is veretlenek otthon, a vendégek pedig már sorozatban nyolc mérkőzésen nem kaptak ki.
OTP Bank Liga, 24. forduló:Paksi FC-Videoton FC 0-0-------------------------Paks, 1400 néző, v.: Erdős
sárga lap: Kulcsár (66.), Gévay (90.)
Paks:
---- Molnár P. - Kulcsár D., Zachán, Gévay, Szabó J. - Papp - Haraszti (Koltai, 80.), Kecskés, Bert...
2017-04-01 20:13:22
Josef von Ferenczy a katonapol
... végleges helyén ült, - de jure még nem volt miniszterelnök -, hanem frakcióvezetőként az MDF frakció első székén, mellette a Baranya megyei képviselők kezdték a sort Bíró Ferenccel, feljebb a tolnaiak , a somogyiak, a Pest megyeiek és így tovább. Antall mögött Figler János református pap, ő mellette Dávid Ibolya, akinek jobbján Pap András pécsi magyar-angol szakos tanár, Pap mögöt...
2011-09-11 20:41:08
1
Címkék: Labdarúgó NB, Soós Géza, Szauter Imre, Roberto Iniguez, Bank Liga, Paksi FC-Diósgyőri VTK, CEKK Cegléd-Atomerőmű KSC Szekszárd, Paksi FC-Videoton FC, Molnár, Kulcsár, Szabó, Bíró Ferenccel, Figler János, Dávid Ibolya, címvédő Sopron, rokonlátogatásra hazaérkező, erre épített, héttel ezelőtt, döntő első, vasárnapi folytatásban, címvédés küszöbére, első fináléjukat, volt mindössze, harmadik szekszárdi, borsodi együttes, idén először, szezonban első, elődöntő szerdai, párharcot 2-0-ra, negyeddöntőbe nyolcadikként, csalódott csapatok, negyeddöntőben búcsúzott, tolnaiak ezzel, vendégek pedig, sort Bíró, rokonlátogatásra, feladatterveket, országgyűlésben, tizenegyedszer, miniszterelnök, negyeddöntőben, meghatározásak, vendégjátékán, nagyszünetben, nyolcadikként, ellenőrzésére, negyeddöntőbe, pályaelőnyét, kupahétvégén, negyeddöntőt, folytatásban, hosszabbítás, készülhetnek, végeredménye, végeredmény, szekszárdon, lehetőségek, mutatkoztak, szépítettek, papírformát, győzelemmel, fináléjukat, negyeddöntő, állampolgár,